تبلیغات صوتی


پیامک تبلیغات صوتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی مناسب برای انتخابات میباشد صدای خود را ضبط کنید و شعار های و برنامه تبلیغاتی خود را با گویش و احساس دلخواهتان منتشر کنید

تبلیغات صوتی

همانطور که می دانید به تدریج به رویداد بزرگ سیاسی کشور، یعنی انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم. به طور یقین عملکرد مناسب در این عرصه تاثیر بسزایی در برنده شدن افراد دارد. جدا از بحث پاسخ به نیاز های مردم و جامعه، هرچه نامزدهای انتخاباتی کمپین قوی تری داشته باشند، شانس بیشتری برای برنده شدن نیز خواهند داشت.

به طور کلی یکی از راه هایی که میتوان در این زمینه استفاده کرد، صدا و تاثیر آن بر مخاطب است. قطعا تاثیر صدا از پیام های نوشتاری بیشتر است. بنابراین میتوان از این فاکتور در ارتقای عملکرد کمپین سیاسی تان کمک بگیرید. همچنین، نرم افزارهای انتشار صدا بسیار سریع بوده و علاوه بر قیمت مناسب بسیار اثربخش هستند.با توجه به این مشخصه ها، این نرم افزارها برای بسیاری از کمپین های سیاسی یک ابزار رای گیری ایده آل به حساب می آیند که می توانند هزاران حمایت کننده بدست آوردند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شوند.

اطلاع رسانی و نحوه ی اعلام اهداف هر کاندید نقش مهمی در جذب افراد دارد. با استفاده از سرویس های ارسال پیام صوتی شما میتوانید مخاطبان بیشتری را مورد هدف قرار دهید. فرض کنید پس از پاسخگویی به تماس، افراد با صدای کاندیدای موردنظر خود مواجه شوند، قطعا بیشتر موردتوجه آنها قرار می گیرد. حال پیشنهاد ما به شما استفاده از سامانه پیام صوتی تل آوا است. کمپین ها میتوانند صدای کاندید خود را که حاوی شعار های تبلیغاتی و یا نکات مهم و ضروی است ضبط کنند. سپس آن را به اعضای کمپین و حامیانشان ارسال کنند. این امکان نیز وجود دارد که پیام های صوتی در زمانی خاص که از قبل تعیین کرده این به طور خودکار ارسال شوند، قطعا این روش برای سفرهای انتخاباتی و جلسات گردهمایی میتواند مناسب باشد.

با استفاده سامانه پیام صوتی تل آوا میتوان منطقه ای خاص از روی نقشه را انتخاب کرد و سپس به شماره های همراه و تلفن ثابت آن منطقه پیام صوتی فرستاد. اما باید در انتخاب نوع پیام و محتوای آن دقت لازم را داشته باشید تا بتوان مخاطب بیشتری جذب کرد.

از طرفی دسترسی به نظر اکثریت افراد جامعه درباره ی اهداف نامزدها مشکل باشد. پس نظر سنجی به روش های مختلف میتواند در این راه شما را یاری کند. یکی از این راه ها سرویس نظرسنجی پیام صوتی تل آوا است. به طور مثال میتوان وعده ها و نظرات کاندیدا را از طریق پیام صوتی به گوش مخاطبان برسانید و در پایان از ان ها بخواهید تا یک عدد را بین ۰ تا ۹ جهت مشخص کردن میزان رضایت از پیام شماره گیری کنند. بدین صورت میتوان به راحتی میزان رضایت یا نارضایتی آن ها را بررسی کنید و براساس آن کمپین خود را پیش ببرید.

از آنجا که کوچکترین حرکت و یا اشتباهی در بازه ی انتخابات میتواند بر نتیجه ی آن تاثیرگذار باشد، گزارش زمان حقیقی و تحلیل تماس ها به کمپین کمک می کند تا نحوه عملکرد کمپین را بررسی کند. گزارشات موجود از تماس های صوتی به شما نشان میدهد که چه تعداد از افراد تماسی را دریافت کرده اند و یا چه مقدار از پیام صوتی را شنیده اند. همچنین این گزارشات می تواند به رهبران کمپین کمک کند تا آن ها را تجزیه و تحلیل و با پیامهای ارسالی مقایسه کنند تا برای ارسال پیام های بعدی راه حل های بهینه را در دستور کار خود قرار دهند. تمامی گزارشات به صورت کلی و جزئی در پنل پیام صوتی تل آوا قابل دسترسی می باشد.

مزایای استفاده از سرویس پیامک صوتی

  • گنجاندن احساس ، گویش و لهجه در پیام
  • ارسال همزمان فایل صوتی به هزاران شماره در کمترین زمان
  • اطمینان کامل  از  اینکه مخاطبین شما پیامتان را دریافت نموده اند.
  • عدم وجود لیست سیاه برای شماره ها
  • ارسال فایل صوتی به بانک تلفن بازار هدف شما
  • ارسال پیامک مناسبت ها با صدای خودتان با استفاده از سیستم پیام صوتی صدای خود را ضبط کنید و در آن واحد برای همه مخاطبینتان پیام را ارسال کنید
  • تماس صوتی با شماره های ثابت تهران ، مشهد و قم

تعرفه ارسال پیامک صوتی بصورت پایه چقدر است ؟

تعرفه ارسال پیامک صوتی بصورت پایه ثانیه ای ۱۲ ریال میباشد 

جشنواره های فروش ویژه انتخابات

این تعرفه ها در ایام انتخابات ارائه میشوند ، ولی برای تمامی کاربرها و نمایندگان آزاد میباشد .

هزینه بسته (ریال) درصد تخفیف مبلغ هدیه مبلغ قابل شارژ
۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲۰ % ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۳۰ % ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰

 

ضبط فایل صوتی با گویندگان مطرح صدا و سیما با ارزان ترین قیمت در پکیج انتخاباتی گاما صورت میگیرید

تعرفه های ضبط صوت

پکیج مدت زمان (ثانیه ) نوع گوینده هزینه
پکبج صوت ۱ ۱۰ آقا و خانم ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
پکبج صوت ۲ ۲۰ آقا و خانم ۲٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال
پکبج صوت ۳ ۴۰ آقا و خانم ۴٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال

ABOUT AUTHOR

تیم تولید محتوی / گاما

شرکت گسترش ارتباطات موج ایرسا در سال 1385 اولین محصول نرم افزاری خود را با نام گاما پیامک به بازار عرصه کرد ،موفقیت چشم گیر این نرم افزار ما را بر آن داشت تا به روز رسانی و افزایش امکانات سامانه براساس نیاز و تقاضای مشتریان و جمع آوری و به روز رسانی دیتای موبایلی بتوانیم ،رضایت کاربران و نمایندگان این نرم افزار را جلب کنیم . در ابتدای فعالیت، تیم گاما تنها از 5عضو تشکیل میشد که همگی به اهمیّت فضای دیجیتال برای آیندۀ کشور باور داشتند. از ۱۲ سال پیش تاکنون، شرکت گاما با اجرای پروژه های موفق بسیاری، کارنامۀ درخشانی در زمینه برنامه نویسی ، بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینترنتی از خود به جای گذاشته است. شرکت گاما از یک تیم 23 نفره تشکیل شده است که هستۀ اصلی و سرمایۀ واقعی این مجموعه به حساب می‌آیند. تمام اعضای تیم از مهارت، دانش و تجربۀ بالایی در زمینۀ فعالیت خود برخوردارند و برای شرکت ارزشمند هستند. با این حال یکپارچگی آنها در مواجه شدن با چالش‌ها است که به راستی این تیم را متمایز کرده است. ، گاما هم اکنون با عنوان شبکه فناوری و اطلاع رسانی گاما محصولات نرم افزاری و اطلاع رسانی جدیدتری به بازار عرصه میکند ما معتقدیم موفقیت بازی دو طرفه برد - برد است و رضایتمندی و برآورد نیاز مشتریان از مهمترین اولویت های تیم تولید و برنامه نویسی گاماست